Hana Gottsteinová

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci

Věřím, že z nového bydlení máte radost.

Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti.

Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamala.

Co o mně říkají klienti

Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte.

Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň.

Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

Všem mým klientům děkuji za spolupráci.

Hana Gottsteinová

 

Lucie Zavadilová - pátek 14. únor 2020

Nic lepšího na mé cestě za vytouženým bydlením, než setkání s paní inženýrkou Gottsteinovou, mě nemohlo potkat. Je to neuvěřitelně milá, přátelská, svědomitá, pracovitá profesionálka, která se o mě celou dobu starala "jako o vlastní". Provedla mě cestou k získání úvěru naprosto bezbolestně a hladce. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Za sebe mohu všem budoucím klientům jen doporučit !!! Pokud bych někdy v budoucnu stála znovu před rozhodnutím, na koho se obrátit, vůbec bych neváhala. Je skvělá!!!

Luboš Pavlíček - čtvrtek 13. únor 2020

Veškerý přístup, pohodová atmosféra při jednání, flexibilita....

Markéta Dubcová - středa 12. únor 2020

flexibilita, rychlost, ochota, profesionalita, nápady a alternativní řešení situace

Pavel Ryba - čtvrtek 23. leden 2020

Rychlé a bezproblémové vyřízení úvěru.

Julie Chladová - pátek 15. listopad 2019

S manželem jsme byli naprosto spokojeni s vyřízením hypotéky, moc děkujeme za upřímné lidské jednání a vstřícný přístup.

Marek Sádlo - úterý 17. září 2019

Hodnocení na výbornou a bez výhrad.

Ivan Fúra - pátek 12. červenec 2019

1***

Jaroslav Nedoma - pondělí 17. červen 2019

Vstřícné a hlavně lidské jednání, špičkového odborníka v daném oboru. Ještě jednou opravdu ze srdce děkuji a budu-li někdy v budoucnu potřebovat radu či pomoc v jakémkoli oboru financí tak se na Vás znovu obrátím.

Luboš Pavlíček - středa 17. duben 2019

Přístup, ochota. Celková spokojenost.

Martin Kavka - středa 17. duben 2019

Vse v naprostem poradku, dekujeme za ochotu se prizpusobit mistu a casu nasich schuzek, dekuji, M.K.

manželé Rašpličkovi - úterý 2. duben 2019

Paní Gottsteinová odvedla naprosto profesionální práci a měla k nám, jako ke klientům, neskutečný přístup, který jsme zakončili během několika dní úspěšnou bezproblémovou hypotékou. Vůbec nic nebyl problém a vše bylo vyřízeno během okamžiku.
Můžeme jenom doporučit a ještě jednou děkujeme.

Suja Michal - čtvrtek 17. leden 2019

Super přístup a jednání,moc moc chválím.

Zajíčková Marta - čtvrtek 17. leden 2019

Bezvadný servis, vřele doporučuji všem..

Rašplička Petr - pondělí 26. listopad 2018

Nikdy jsem nezažil,aby se o mě, někdo takto ve všem postaral,moc děkuji.

Kalhotková Iveta - pondělí 30. červenec 2018

Profesionalní a osobní přístup,trpělivost,podpora v průběhu celého procesu. Velká spokojenost,rozhodně mohu spolupráci doporučit včem.Děkuji za všechnu pomoc.

Jiri Baloun - úterý 13. únor 2018

S přístupem, znalostí, rychlostí vyřízení mého požadavku jsem byl velmi spokojený. Doufám, že se nejedná poslední spolupráci.

Michal Gabaš - pondělí 12. únor 2018

Paní Gottsteinová nám pomáhala s vyřízením hypotéky na koupi bytu. Jednalo se o komplikované zadání - krátký čas na vyřízení, zahraniční zaměstnavatel, navíc vyřízení přes termín Vánočních svátků. Úkolu se zhostila výborně a důsledně - hypotéční termín jsme i přes termínovou náročnost včas dostali. Služby paní Gottsteinové můžeme jen doporučit. Děkujeme :)

Vesna Vaško - čtvrtek 28. prosinec 2017

Maximální péče a nadstandardní nasazení při řešení nečekaných problému. Vyřízení hypotéky proběhlo díky paní Gottsteinové pozitivně a vždy byla možnost se spolehnout na její zkušenost a profesionalitu. Určitě doporučujeme.

Aleš Mucha - čtvrtek 14. prosinec 2017

Se službami jsem byl plně spokojen, rychlé, odborné, profesionální!

MUDr. Tomáš Jekielek - středa 18. říjen 2017

Velmi příjemný a zároveň i odborný přístup, stran vyřizování hypotečního úvěru. Maximální flexibilita a ochota. V případě dalšího úvěru budou manželé Gottsteinovi jistě znovu našimi makléři. Děkujeme.

Tomáš Jelínek - neděle 24. září 2017

Paní inženýrka je velmi vstřícná, lidská, rychlá, spolehlivá, zodpoví každou otázku. Zkrátka profesionálka na svém místě.

Martina Kirin - úterý 19. září 2017

Spolupráce s paní Ing. Gottsteinovou probíhala výborně, rozhodně bych ji doporučila svým známým a kolegům. Po celou dobu mne vždy informovala o všech krocích, vše vysvětlila a byla vždy k dispozici a řešila pečlivě každý můj požadavek, či dotaz. Děkuji ještě jednou za spolupráci!

Jozef a Jaroslava Potankovi - pondělí 14. srpen 2017

Spolupráce s paní Gottsteinovou byla naprosto excelentní. Profesionální, bezchybná, rychlá, vše bylo srozumitelně vysvětleno, poskytnut absolutní servis (pro nás skoro "bez práce"), prostě ideální partner při žádosti o hypotéku. Nemohli jsme si vybrat lépe - vřele doporučujeme!

Radek Janata - středa 9. srpen 2017

Velmi profesionální, pečlivě hlídá jednotlivé kroky u žádosti o hypotéku, velká spokojenost!

Milan Šperlink - středa 19. červenec 2017

Velice příjemná, kvalifikovaná a profesionální poradkyně, která perfektně rozumí své práci a dovede pro klienty udělat i nemožné.S její prací jsem byl maximálně spokojen a mohu jen doporučit.Za Vaše finančně-poradenské služby mnohokrát děkuji.

Marek Čičvak - pátek 14. červenec 2017

S paní Gottsteinovou jsem byl maximálně spokojen, vždy měla vstřícný a profesionální přístup, je znát velmi vysoká odbornost a praxe v oboru, určitě mohu doporučit.

Ivo Svobodník - pátek 23. červen 2017

Dobrý den, děkuji Vám za podporu a znalosti, které nám pomohli vyvarovat se nepříjemných situací. Děkuji Vám za vaše rady a připomínky ke smlouvě a za čas, který jste si dala s vysvětlením každého konkrétního bodu. Jsem velmi rád, že jsem dal na doporučení svého kamaráda a můžu jen souhlasit s tím, že kvalita služeb, které poskytujete je na velmi vysoké úrovni. Jsem rád, že jsem s Vámi mohl spolupracovat a Vážím si vašeho profesionálního přístupu. Ivo Svobodník

Martina Vodňanská - úterý 20. červen 2017

Profesionalita, pečlivost, příjemné vystupování.

Markéta Šantrůčková - pátek 2. červen 2017

S prací a přístupem paní Gottsteinové jsme byli zcela spokojeni. Děkujeme.

Martina Vodňanská - čtvrtek 1. červen 2017

Naprosto profesionální jednání. Vše rychle, spolehlivě.

Jan Hošek - středa 31. květen 2017

S paní Hanou Gottsteinovou vše proběhlo na jedničku. Ani nevím jak a už jsem šťastně zadlužen. Rozhodně doporučuji.

Martina Vondrová - úterý 30. květen 2017

Paní Gottsteinová mi pomohla s hypotékou od České spořitelny. S veškerými službami jsem byla spokojená.

Kateřina Jindrová - pondělí 3. duben 2017

Paní Hanu Gottsteinovou všem vřele doporučuji. Všechno nám vysvětlila, připravila veškeré dokumenty a komunikovala s bankou i katastr. úřadem. Její přístup byl vysoce profesionální. Také ochotně odpověděla na naše dotazy a udělala nemožné, když bylo třeba něco zařídit na poslední chvíli. Vždy reagovala na zmeškané hovory, pokud jsme se nespojily přímo. Je velmi milá a příjemná. Velmi profesionální přístup. Moc děkujeme a s manželem a doporučujeme.

Eva Motlová - čtvrtek 9. březen 2017

Děkuji za skvělou, naprosto bezproblémovou, spolupráci - p. Gottsteinovou mohu jen doporučit. Eva Motlová

Soňa Hájková - čtvrtek 9. březen 2017

Paní Gottsteinová byla velmi milá, ochotná s profesionálním vystupováním. Výborná spolupráce.

Ján Tomáš - čtvrtek 9. březen 2017

Profesionalni pristup, vse probihalo hladce a rychle. Jakekoliv dotazy. byly okamzite odpovezeny. Vrele doporucuji

Jiří Čtrnáctý - úterý 7. březen 2017

Velmi dobrá práce paní makléřky, problémy byly s bankou (Moneta). V bance to dlouho trvá.

Eva Motlová - neděle 5. březen 2017

Děkuji za skvělou spolupráci, jednání bylo velmi milé, paní Gottsteinová byla vždy ochotná, spolehlivá a profesionální. V budoucnu se na ni určitě znovu obrátím.

Kateřina Růžičková - pondělí 16. leden 2017

Milé a vstřícné jednání - vše krásně vysvětleno - slíbená pomoc i nadále, pokud bude potřeba

Lenka Dolinská - čtvrtek 12. leden 2017

Profesionální přístup. Odbornost v tom co dělá. Časová flexibilita. Všechno ochotně vysvětlila a poradila. Vřele doporučím přátelům a známým. Dolinská

Magdalena Suchanová - středa 11. leden 2017

S paní makléřkou jsme byli velmi spokojeni - poskytla nám veškeré potřebné informace při koupi bytu, připravila dokumenty pro jednotlivé strany Smluv, každodenní kontakt emailem nebo telefonem nebyl problém. Velmi si vážíme její pomoci - mnoho věcí nám při realizaci koupi bytu hodně usnadnila. Již nyní jsme odkázali přítele na její služby.

Monika Krejzová - úterý 10. leden 2017

Dobrý den, Ráda bych zmínila svoji spokojenost s hypoteční makléřkou, paní Hanou Gottsteinovou. Pomohla nám s celým procesem zařízení hypotečního úvěru, za což jsme ji velmi vděční. Kdykoliv jsme se na ni mohli obrátit s jakýmkoliv dotazem či žádostí. V případě, že se rozhodujete jakého hypotečního makléře zvolit, mohu zcela doporučit paní Gottsteinovou. Děkujeme.

Miroslav Adámek - úterý 18. říjen 2016

Naprostá spokojenost. Při vyřizování hypotéky stačila jedna schůzka a pak už vše běželo naprosto bez problémů. Paní Gottsteinová vše zařídila za nás. Od nabídek bank, kdy nám stačilo si pouze vybrat. Až po schůzku v bance při podepisování smlouvy. Sám mohu jen a jen doporučit. Při refinancování hypotéky jejich služeb jistě využiji znovu.

Burandová - čtvrtek 13. říjen 2016

Chtěla bych touto cestou poděkovat a 100% DOPORUČIT paní Gottsteinovou za její práci, ochotu a max. vstřícnost při vyřizování veškerých věcí ohledně našich financí vč. refinancování, splácení a vyřizování hypotéky. Paní Gottsteinovou máme jako finanční poradkyni již několik let a vždy když jsme potřebovali s něčím pomoct nebo jen poradit, vždy si na nás udělala čas a pomohla s naprosto kladným výsledkem. Jsme s ní max. spokojeni a doporučujeme jí dále našim známým. Takže pokud sháníte člověka, který opravdu umí vyřizovat ty nejlepší podmínky a opravdu rozumně pomoct ohledně financí, určitě neváhejte a obraťte se na paní Gottsteinovou. Za nás TOP!!!

Jana Havlíčková - neděle 2. říjen 2016

Ráda bych poděkovala paní Gottsteinové za pomoc při zprostředkování úvěru ke koupi bytu. Vše proběhlo velice rychle a hladce, paní Gottsteinová se chovala naprosto profesionálně, ve všem mi vyšla vstříc a o všech krocích mě vždy informovala. V podstatě jsem se nemusela vůbec o nic starat a vše bylo perfektně zařízeno. Pokud budou moji známí do budoucna potřebovat služby hypotečního makléře, určitě jim doporučím GEPARD FINANCE a.s. a konkrétně paní Gottsteinovou, jejíž přístup je profesionální, korektní a v neposlední řadě i lidský, což je v dnešní době vzácná kombinace.

Miroslav Paštěka - sobota 1. říjen 2016

Výborná spolupráce, flexibilita, vstřícnost a ochota. Jsem moc spokojen.

Andrea Brožová - pondělí 12. září 2016

S paní Gottsteinovou jsem spolupracovala na zajištění hypotéky na koupi bytu. Jsem s jejím přístupem a jejími službami více než spokojena. Nemusela jsem se prakticky o nic starat, veškeré kroky mi podrobně vysvětlila a pravidelně mě informovala o tom, co se právě děje, na co banka čeká či co řeší. Vstřícný, milý a plně profesionální přístup paní Gottsteinové byl už jen bonusem navíc :)

Robert Hosnedl - pondělí 29. srpen 2016

Paní Gottsteinovou mohu všem velice doporučit. Jednání bylo rychlé, přímé a jasné. Ze všech makléřů dokázala nabídnout nejlepší podmínky a vyřídila většinu dokumentace. Byla neustále k dispozici na dotazy a rady.

Vojtěch Komínek - čtvrtek 18. srpen 2016

Poradila si bravurně s mým nikterak jednoduchým financováním koupě nemovitosti a zajistila mi velmi výhodné úročení mé hypotéky.

Jiří Bureš - pondělí 20. červen 2016

Se službami paní Gottsteinové jsme byli nadmíru spokojeni. Pomohla nám vyjednat velmi výhodné podmínky pro náš úvěr na bydlení. Porovnávali jsme nabídky několika makléřů a paní Gottsteinová nám nabídla nejvýhodnější řešení. Celým procesem zařízení hypotéky nás provedla, vše ochotně vysvětlila a co šlo, zařídila za nás, včetně katastru. Těšíme se na další spolupráci při refinancování. Služby paní Gottsteinové můžeme všem vřele doporučit.

Petr Honzák - neděle 12. červen 2016

Spolupráce s paní Gottsteinovou byla velmi příjemná a profesionální. Paní Gottsteinová má osobní přístup, dokáže najít vhodné řešení a také poradit při jednání s realitní kanceláří. Velmi si cením její časové flexibility.

Milan Zahradník - úterý 10. květen 2016

Naprosto dokonalá služba s absolutním servisem. Neumím si představit, co by se dalo zlepšit. Moc děkuji.

Zuzana Kuchtova - čtvrtek 5. květen 2016

Hypotekarny uver bol vybaveny perfektne! Mam v pani Gottsteinovej a jej manzelovi 100% doveru

Martin Matta - pátek 1. duben 2016

Ustretova, profesionalna, mila. Velmi dobra spolupraca.

Šárka Nakládalová - čtvrtek 31. březen 2016

Vše naprosto v pořádku, oceňuji rychlost, vstřícnost a profesionalitu. Na čem jsme se dohodly, to vždy platilo.

Kristyna Stefanides - středa 30. březen 2016

Spoluprace s pani Gottsteinovou byla perfektni. Faktu, ze zrizujeme hypoteku v Cechach, ale pritom zijeme v zahranici, se vubec nezalekla a ve vsem nam vysla maximalne vstric, tak aby pro nas cele rizeni bylo co nejjednodussi. Ochota pracovat mimo bezne pracovni hodiny, o svatcich a vikendech me velmi prijemne prekvapila. Neustale jsme byli informovani o prubehu rizeni a pani Gottsteinova byla vzdy ochotna zodpovedet nase dotazy a vysvetlit vse, cemukoliv jsem nerozumeli. Spoluprace s pani Gottsteinovou byla velice efektivni, prijemna a z jeji strany flexibilni.

Kristina Ledl Pavlíčková - pátek 4. březen 2016

S paní Gottsteinovou jsme byli velmi spokojeni, je velmi ochotná, precizní a perfektní odborník ve svém oboru. Mohu jen a jen doporučit. Přeji hodně dalších spokojených klientů.

Ladislav Bílý - pondělí 1. únor 2016

Paní Gottsteinová je opravdový profesionál svého oboru. Poradila se vším ohledně hypotéky, dále zařídila veškeré náležitosti s tím spojené. Jednání bylo nadstandardně korektní, rychlé a bez starostí. Vřele všem doporučuji.

Košťál - čtvrtek 10. prosinec 2015

Paní makléřka Hana Gottsteinová nám velmi všestranně a profesionálně pomohla s vyřízením koupě bytu. Zajistila hypotéční úvěr, advokátní služby včetně úschovy peněz, připravila veškeré smlouvy a dokumenty týkající se převodu členského podílu ve stavebním družstvu. S jejími službami jsme byli naprosto spokojeni.

Hábichovi - pátek 20. listopad 2015

Paní Gottsteinovou můžeme vřele doporučit. Vše zařídila k naší spokojenosti. Líbí se nám také její lidský přístup, kdy vše vysvětlila a nám nebylo trapné se na cokoli zeptat. Co bylo domluveno, to platilo. Navíc nám ušetřila peníze. Takže co víc si přát! Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Beranová - čtvrtek 29. říjen 2015

Perfektní, jsme nadmíru spokojeni. Vše luxusně vysvětleno. Vyřešeno. Již bychom bez geparda nic nezařizovali!

Jiří Bajer - sobota 24. říjen 2015

Děkuji za ochotu, odbornost i profesionální přístup při vyřizování úvěru i za finanční poradenství.

Machalický Jiří - sobota 24. říjen 2015

Perfektní jednání a v plné spokojenosti při vyřizování hypotéky.

Manželé Petr a Jindřiška Procházkovi - čtvrtek 22. říjen 2015

Maximální a naprostá spokojenost! Řešení refinancování hypotéky proběhlo bleskově a absolutně bez problému. Oceňuji především přehled o nabídkách různých bank, precizní přípravu celé akce, perfektní načasování všech kroků, schopnost vyjednat opravdu nadstandardní podmínky a v neposlední řadě profesionální, ale přátelský přístup. Panu a paní Gottsteinovým ještě jednou velice děkujeme a přejeme hodně úspěchů v profesním i osobním životě - v případě potřeby řešení dalších finančních záležitostí se na ně znovu velice rádi obrátíme :-).

Němec Stanislav - středa 21. říjen 2015

Vřele doporučujeme služby manželů Gottsteinových. Oba jsou profesionálové se srdcem na správném místě. Překvapila nás neuvěřitelná ochota, důslednost, rychlost a vřelý přístup. Také velice kladně hodnotíme jejich cenné rady, které nám dali i po ukončení procesu vyřízení žádosti o úvěr. Moc Vám děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených klientů.

Tomáš Mede - úterý 20. říjen 2015

Nic lepšího mě nemohlo potkat. Ochota, lidskost a vstřícnost. Neuvěřitelná profesionalita. Mohu jen doporučit.

Lucie Kulhánková - pondělí 19. říjen 2015

Spolupráce s paní Gottsteinovou byla naprosto dokonalá. Ta paní je hotový anděl! Mohu ji jen doporučit. Je to profesionál, každým coulem!

Libor Máša - neděle 18. říjen 2015

Paní Gottsteinová je nejlepší.

Ester Farkašová - pátek 16. říjen 2015

Skvělý přístup, pohotové a rychlé jednání, důvěryhodnost. Mohu doporučit.

Šlajs Vladimír - pátek 16. říjen 2015

Proklientský seriozní přístup, rychlé jednání, odborná znalost, spolehlivost

Jiří Rokos - středa 14. říjen 2015

Perfektní spolupráce! Mohu jedině doporučit!

Pavel Janko - úterý 13. říjen 2015

Můžu jen doporučit, lepšího makléře nenajdete.

Stanislava Ouská - pátek 9. říjen 2015

Dobrý den, děkuji za Vaše skvělé profesionální služby a osobní přístup. S přáním příjemných dní, Stanislava Ouská

Radoslav Chlasták - pondělí 5. říjen 2015

Super komunikace. Děkujeme

Blovský - neděle 4. říjen 2015

Neskutečně ochotná paní makléřka. Kdykoliv se na ni muzu obrátit s cimkoliv a vždy s usmevem na tvari pomuze.

Martina Humpálová - čtvrtek 1. říjen 2015

Paní Gottsteinová je skvělá profesionálka s úžasným přístupem ke klientovi. Spolupracovat s ní byla radost - vše zařídila k mé naprosté spokojenosti, já jsem v podstatě jen podepsala papíry :-) Jsem moc ráda, že jsem se při řešení své finanční situace rozhodla oslovit právě paní Gottsteinovou.

Roland Tomiczek - čtvrtek 26. únor 2015

Velice solidní a profesionální přístup. Vřele doporučuji!

Ján Potanka - úterý 10. únor 2015

Kdybych mohl, dal bych 10, celá transakce měla rychlý a bezproblémový průběh.

Jan Včelička, Lenka Vávrová - pondělí 9. únor 2015

S pomocí GEPARD FINANCE Písek Drlíčov, konkrétně s paní Hanou Gottsteinovou, jsme řešili nákup nemovitosti. Byly nám nabídnuty různé formy financování a vše důsledně vysvětleno.Veškerou administrativu s tímto spojenou za nás paní Gottsteinová vyřídila a my jsme měli vše připravené k podpisu. Oceňujeme především vysoce profesionální a zároveň přátelský přístup, se kterým jsme se v bankovních domech nesetkali.

Dana Fenclová - středa 30. duben 2014

Na Otomara Gottsteina jsme se obrátili s žádostí o vyřízení hypotéky na dům. Naše situace byla vzhledem k výši hypotéky, časovému presu a ostatním podmínkám velmi komplikovaná. Přesto pan Gottstein se svou manželkou Hanou Gottsteinovou přistupovali k našemu problému od začátku velmi profesionálně, několikrát nás navštívili, abychom našli nejlepší řešení. Veškeré dokumenty měli vždy připraveny rovnou k podpisu. Bohužel, původně navrhované řešení selhalo vinou banky, která zpětně zrušila dané smluvní podmínky, a to těsně před podpisem smlouvy. Vzhledem k navazujícím smlouvám se stavební firmou jsme potřebovali smlouvu ihned. V této situaci manželé Gottsteinovi dokázali téměř nemožné a ze dne na den kontaktovali jinou bankovní společnost a připravili vše potřebné k úspěšné realizaci hypotéky. To vše doslova přes noc. Jen díky jejich organizačním schopnostem a znalostem finančního trhu nám pomohli vyřešit naší beznadějnou situaci. Jejich služby můžeme jen vřele doporučit.

Martin Votápka - neděle 13. duben 2014

Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsme byli vždy a stále jsme velice spokojeni. S manželkou jsme se rozhodli pro rekonstrukci rodinného domu a k tomu jsou samozřejmě zapotřebí finance. Museli jsme si vzít hypotéku, kterou nám vyřídili manželé Gottsteinovi. Vše proběhlo rychle, profesionálně a k naší maximální spokojenosti. Děkujeme!

Miroslava Andělová - sobota 5. duben 2014

Naši první hypotéku jsme si vyřizovali přes GEPARD FINANCE Písek Drlíčov, konkrétně s paní Hanou Gottsteinovou. Se službami této kanceláře jsme byli velmi spokojeni. Pokud jste se ještě nerozhodli, kde si budete vyřizovat hypotéku nebo jiné finanční či pojistné služby, určitě se na kancelář GEPARD FINANCE Písek Drlíčov obraťte. Budete spokojeni stejně jako my s manželem.

Marek Polák - úterý 1. duben 2014

V roce 2007 jsem kupoval byt v Chomutově a hledal jsem nějakého profesionála v oboru financovaní a úvěrování. V Chomutově jsem nikoho nenašel, tak jsem se poptal několika známých a dostal jsem kontakt na pana Otomara Gottsteina a paní Hana Gottsteinovou. Již z prvního setkání jsem měl dobrý pocit a věděl jsem, že jsem našel, co jsem hledal. Připravili pro mě úvěr přesně takový jaký jsem si přál. Jestli je někdo jednička tak právě oni.

Radek Valíček - pondělí 24. březen 2014

Mohu doporučit firmu Gofin s.r.o. jako jednoho z nejlepších partnerů na poli financí a pomoci řešení problémů pro mladé rodiny ze spektra výstavby.

Vladimír Palička - čtvrtek 20. březen 2014

Franšíza GEPARD FINANCE Písek Drlíčov, resp. pí. Hana Gottsteinová mi byla doporučena na jaře 2010 v souvislosti s koupí nemovitosti poblíž Písku. Vzhledem k tomu, že to bylo během posledních 5ti let podruhé co jsme kupovali nemovitost a zároveň jednu prodávali, mohu myslím tak trochu srovnávat úroveň služeb. Předchozí nemovitost, koupi i prodej, jsme realizovali v Kromeříži. Se službami poskytnutými kanceláří GEPARD FINANCE Písek Drlíčov jsme byli maximálně spokojeni. Pracuji jako soukromý lékař a tedy se ve všech nutných krocích spojených s koupí nemovitosti a hlavně realizací hypotéky se neorientuji. Na druhou stranu jsem zvyklý a vždy se maximálně snažím mít všechny doklady v naprostém pořádku abych se vyhnul nepříjemnostem při jednání s bankami a úřady. Paní Gottsteinová vše pohlídala, vyřídila vše nezbytné a veškeré dokumenty jsem měl připraveny jen "k podpisu". A to i přesto, že náš "případ" byl poněkud složitější - potřebovali jsme zařídit návaznost prodeje nemovitosti v Kroměříži a likvidaci první hypotéky na koupi nemovitosti u Písku a otevření nové hypotéky. Vše proběhlo díky paní Gottsteinové plynule a bez komplikací, vždy byla velmi vstřícná a přizpůsobila se mému mým časovým možnostem. Velice rád bych jí touto cestu ještě jednou poděkoval.

Petr Jeřábek - pondělí 17. březen 2014

Pro financování nového bytu jsem zvolil pro mě dosud jen málo známou společnost GEPARD finance a musím říci, že takto profesionální servis jsem dosud nepoznal. Vše co bylo potřeba pro financování nemovitosti zařídit, bylo zařízeno bez toho, abych musel řešit desítky formalit, které jsou časové ale i organizačně náročné. Ing. Gottsteinová se po celou dobu vyřizování úvěru chovala velmi korektně, vstřícně, vždy dodržela dohodnuté termíny a její proaktivní přístup byl příkladný. Všem zájemcům o financování bydlení mohu jen doporučit, V případě potřeby se rád na paní Gottsteinovou opět obrátím.

Vladimír Košťál - sobota 15. březen 2014

Paní Hana Gottsteinová z Gepard Finance Písek Drlíčov mi velmi ochotně, rychle a profesionálně pomohla sjednat koupi nemovitosti včetně vypracování kupní smlouvy a zajištění hypotéky. Vřele doporučuji služby manželů Gottsteinových všem, kteří potřebují finanční poradenství.

Jiří Bajer - pondělí 10. březen 2014

Rád bych touto cestou poděkoval manželům Gottsteinovým za profesionální přístup ohledně finančního poradenství. Jsem jejich několikaletým klientem a vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem ochotou a fundovaností v otázkách finančního poradenství, vyřizování hypotéčních úvěrů i pojišťovnictví. Všem jejich služby doporučuji.

Manželé Eva a Petr Josefíkovi - sobota 8. březen 2014

S paní a panem Gottsteinovými jsme byli velmi spokojeni. Od samého začátku při koupi pozemku, až po vyřízení hypotečního úvěru na dům a celé té procedůry s tím spojené. Doporučuji všem, kteří chtějí profesionální služby od A až po Z.

Petroska Lubica - sobota 15. únor 2014

Spolupráci s paní Gottsteinovou bych určitě doporučovala každému. Vyřizovala pro nás hypotéku. Její přehled a nadšení s jakým přistupuje ke každému kroku je neuvěřitelný. Pokaždé jsem se na schůzku těšila.

Marcela Mrázová - pondělí 10. únor 2014

Firma Gofin s.r.o., majitel franšízy GEPARD FINANCE Písek Drlíčov a hlavně manželé Gottsteinovi jsou ti nejlepší v této profesi je na ně spolehnutí a mají velmi dobrý přístup ke klientům.Velmi jsem s nimi spokojená, a proto jejich služby všem doporučuji.

Petr Kopecký - neděle 10. listopad 2013

Jako stávající klient bych tímto, alespoň chtěl poděkovat za kvalitu a spolehlivost a hlavně zajištění termínové dohody. Ing Gottstein i Ing. Gottsteinová mi velice pomohli při zajištění koupě bytu. Nejen zajištění úvěrové smlouvy (hypotéky), ale vypracování kupní smlouvy, pojištění a vše kolem. Tímto předkládám jen ty nejlepší reference a doufám, že spolupráce v tomto duchu bude pokračovat.

Ing. Ondřej Vaněček - čtvrtek 31. říjen 2013

Řešení otázky financování vlastního bydlení jsem svěřil do rukou manželů Gottsteinových, a mohu jen doporučit. Profesionalita ve všech ohledech, vstřícnost, rychlost a optimalizace při řešení financování, empatie a lidský přístup, absolutně bez jakékoliv výtky.

Miloš Kalista - sobota 12. říjen 2013

Manželé Gottsteinovi se mi starají o finance již několik let. Jejich služby jsou rychlé a profesionální. Vím, že jim mohu vždy důvěřovat a spolehnout se na jimi poskytované informace k jednotlivým finančním a pojistným produktům . Manželé Gottsteinovi mohu každému jen doporučit. V poslední době jsem u nich uzavřel například velmi výhodné úrazové pojištění. Jsem s jejich službami i osobním přístupen velmi spokojený, na základě mé zkušenosti jsem je doporučil i mým známým a odezva byla vždy velmi příznivá.

Žídková Kateřina - pátek 27. září 2013

Také bych chtěla krátce poděkovat paní ing. Haně Gottsteinové z Písku za vstřícný, rychlý, komunikativní přístup při vyřizování naší hypotéky. Až skončí fixace, víme, na koho se obrátit. Pokud bychom se ve vyřizování úvěru "plácali" sami, určitě bychom nezískali tak nízkou splátku, stálo by nás to spoustu nervů a promarněných dnů z dovolené. Děkujeme :-)

Magda Babson - úterý 24. září 2013

Pan Ing. Gottstein a paní Ing. Gottsteinová jsou našimi finančními poradci od roku 2007 a mám s nimi velmi dobré zkušenosti.. Ať už šlo o získání hypotéky, či penzijní, životní pojištění, pojištění nemovitosti a domácnosti nebo stavební spoření vždy nám byly poskytnuty vyčerpávající informace obratem. Velmi oceňuji jejich zkušenosti a poradenskou činnost a také ochotu pomoci vyřešit finanční situace celé mé rodiny. Vřele je proto mohu doporučit každému, kdo oceňuje profesionální přistup a poskytnutí kvatních služeb.

Petr Vitásek - úterý 20. srpen 2013

Vynikající spolupráce, vřele doporučuji.

Masáčkovi - neděle 11. srpen 2013

S ing. Hanou Gottsteinovou jsme v roce 2009 řešili stavební spoření a úvěr ze stavebního spoření. Vše bylo vyřízeno rychle a bez problémů. Velice oceňujeme profesionální přístup a ochotu nalézt individuální řešení, které přesně vyhovuje našim požadavkům. Společnost Gepard Finance si získala naši důvěru a proto další záležitosti ohledně rodinných financí budeme opět řešit opět s nimi.

Rudolf Hofhanzl - sobota 10. srpen 2013

Prohlašuji, že GEPARD FINANCE a.s., pobočka Drlíčov Písek, vedená Ing. Otomarem Gottsteinem a Ing. Hanou Gottsteinovou, je profesionálním finančním partnerem, se kterým dlouhodobě spolupracujeme zejména v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů i jiných finančních produktů k pokrytí bytových potřeb našich klientů. Pro klienty vždy vyhledají optimální řešení financování. Ve spolupráci budeme nadále pokračovat.

Maleček Karel - sobota 10. listopad 2012

Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsem byl vždy a stále jsem velice spokojen. Kdykoliv zavolám, ochotně mi poradí po telefonu, nebo při osobní schůzce a všechny jejich rady ohledně financí, či pojištění fungují velmi dobře. Jsem rád za vzájemnou spolupráci.

Libor Vaněk - středa 12. září 2012

Se společností GOFIN resp.manžel Gottsteinovými spolupracuji již několik let můžu vyjádřit naprostou spokojenost nejen s šíří služeb, ale především v přístupu ke mně jako klientovi.

Bc. Jan Aleš, DiS. - neděle 12. srpen 2012

Dobrý den, Vaše služby využívám přibližně necelý rok a jsem velice spokojen. Oceňuji zejména profesionální přístup, který je spojen s humanitou a férovým jednáním vůči zákazníkům. Zároveň mě překvapila nejen výhodnost nabízených služeb, ale také opětovná starost o zákazníka. Většinou se společnosti starají o klienta jen na počátku sjednávané transakce, a pak na konci, z důvodu případného setrvání a nevolby konkurenčních služeb. Tento fakt se u Vaší společnosti liší, máte stálou, taktní péči o zákazníka a ne o vlastní profitování, to se stává Vaší výhodou. To považuji za velice profesionální přístup, i proto jsem spokojen a nadále zůstanu věrným klientem Vaší společnosti.